Strony: 1 [2]   Bottom Do dołu
   Drukuj   
ico Autor    
[EN] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [RU]
     Topic: SSI i problem z kodowaniem  [Przeczytany 8266 razy]
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Administrator
*****
Imagination is more Important than Knowledge
Offline
08.05.2017 21:24:16
 United States Mężczyzna
United States
  WWW
DATA: [29.10.2008 21:56:12] Odp: SSI i problem z kodowaniem
Link:  http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=27.msg152#msg152 Post #12 
hehe nie pekaj! jest ok. ważne że jest na tym padole kosmicznym taka fajna rzecz jak net i np. fora..

Myslałem, zeby zrobic tu zresztą niekoniecznie, bo tu to dość głeboko.. myslałem o stworzeniu grupy wzajemnej pomocy itp.. niestety to co sie dzieje na smf.pl, przyrównałbym hmm moze do layers.. miał to być prawdziwy suport wspólnie współtworzony, ale co poniektórym się coś pomieszało. Ja napewmno w tym przeczkolu uczestniczył nie bedę, jednak zależy mi na tym, żeby nie pisali że polskie stronki hmm delikatnie mówiąc są zabawne.. a polacy małomądrzy.. Chcę pomóc tym wszystkim co zaczynaja i nie tylko swoja zabawę ze skryptem smf.

Myślałem o tworzeniu jakiś tutoriali itp. chciałbym, żeby pojawiali się, oczywiście poza potrzebalskimi, ludzie, którzy chcieli by to współtworzyć.. Jestem również wielkim fanem ruchu OS, uważając, że internet powinien być dla ludzi, reszta też, ale sztuka powinna być płatna, czyli np. tworzenie obrazów.. (www - czyli stronek).

oki doki acha jeszcze jedno.. ja się tak rozpisuję ponieważ to mój protest-song przeciwko traktowaniu forum jak komunikatora GG, a niestety niektórym wali w dekiel.. ale to zwykli nabijacze hehe

Pozdrawiam
roco



Attention! Testing modifications - Steam Profile

IP IP Zapisane
Customer
*
Offline
02.11.2008 12:51:02
Topic Starter
 Poland
Poland
 
DATA: [30.10.2008 10:23:25] Odp: SSI i problem z kodowaniem
Link:  http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=27.msg153#msg153 Post #13 
Nie chcę sprowadzać Cię na ziemię, ale coś mi się wydaje, że możesz być w mniejszości... jednak gro ludzi nie ma w sobie takiej naturalnej chęci niesienia pomocy każdemu i nie stawia sobie tego za punkt honoru/niewiemczego, a jeśli już pomogą, to często gęsto okazują się kolekcjonerami plusików - słowem chodzi im jedynie o podwyższenie swojego statusu, a radość innej osoby jest im zupełnie obojętna. Nie zrażaj się tym jednak, bo robisz świetną robotę i nawet jeśli stworzenie jakiejś większej grupy, w której by nie iskrzyło od napięć, okaże się niemożliwe, to miej świadomość, że każde forum na którym się udzielasz będzie już wielkim sukcesem i błogosławieństwem dla niejednego pomocoszukacza. Tak więc pielęgnuj powody, które Tobą kierują, bo głupio byłoby stracić chyba jedyną osobę (przynajmniej ja innej nie znalazłem), która wie co w trawie piszczy, lubi mówić co w trawie piszczy i ma tyle cierpliwości do zupełnie początkujących w temacie SMF i nie tylko (i tu niekoniecznie piszę o sobie ).

Pozdrowionka i trzymam kciuki za sukces jaki by nie był!


IP IP Zapisane
Administrator
*****
Imagination is more Important than Knowledge
Offline
08.05.2017 21:24:16
 United States Mężczyzna
United States
  WWW
DATA: [01.11.2008 06:56:50] Odp: SSI i problem z kodowaniem
Link:  http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=27.msg155#msg155 Post #14 
@Franko

Ja stoję mocno na ziemi. Jestem realistą, ale z pozytywnym nastawieniem do ludzi i świata. Nie czuję się Polakiem. Mieszkałem szereg lat na obczyźnie, w różnych krajach i wśród normalnych ludzi, jakimi nie są Polacy i to tam gł. nabyłem tego pozytywnego nastawienia do wszystkiego co żyje, jak również wynika to z mojej filozofii, ponadto mam otwartą całą kundalinię, wszystkie czakry. Na wiosnę emigruję stąd na for ever. Przeżyłem 6x śmierć kliniczną itp. zginąłem z rąk innych ludzi, choć sam uratowałem 23 osoby od śmierci. Jestem ponad to wszystko, o czym moglibyśmy tu pogadać. Od zeszłego stulecia udzielam się w necie, najpierw na różnych grupach, później forach. Jestem adminem na kilku, nie moich forach, np. na niemieckim, zresztą na skrypcie smf i jest tam wiele setek tys. postów i userów, tam jestem jednym z trzech adminów. M/n zajmuję się smf, ale jeśli porównać, to smf jest zaledwie mrówką w tym co robię, podczas gdy reszta jest całym mrowiskiem. To co tu robię i pod postaciami roco rico i RicoRoco to hobby, przyjemność, max w porywie poniżej 20%. Na dobę pisze kilkadziesiąt postów i zajmuję się zupełnie innymi rzeczami. Jestem również m/n webmasterem. To miejsce tutaj, to był poligon na którym obrabiałem layout + funkcjonalność dla smf.pl. Zostawiłem to miejsce, jak również betkę ponieważ nie mogę już udzielać pomocy na smf.pl, ale nikomu jej nie odmówiłem i nie mam zamiaru, dlatego jest to miejsce, jeśli ktoś tu trafi, to mu pomogę, w miarę moich skromnych możliwości, tak w wiedzy, jak i z czasem. Powtórzę, to hobby, ja nic nie muszę i nikogo nie będę zmuszał. Jednak wątpię, czy gdziekolwiek można spotkać podobne warunki, jak proponuję tutaj. Może kiedyś znajdą się ludzie, którzy zechcą współtworzyć to miejsce i marzy mi się fabryka tutoriali. Oczywiście nie odmawiając nikomu pomocy btw. Znam wielu ludzi, którzy myślą podobnie i myślę, że w tym co teraz tu robię, spotkam również takich ludzi. Lecz jeślibym nigdy takich nie spotkał, to i tak mnie to nawet o microna nie zmieni, ani mojego podejścia do ludzi. Można ze mną "konie kraść" ale trzeba się liczyć z tym, że roco nie uznaje żadnych kompromisów. Białe jest białe, czarne jest czarne, kłamstwo lustracyjne to wiadomo, a media w PL kłamią i nie są od dawna nasze. Jak widzę gostka co jedzie pod prąd, to ja właśnie jestem tym, który zakrzyknie: "jak jedziesz baranie!?" Kompromis jest wtedy, kiedy jesteś ze swoją niewiastą, omsknie Ci się i znajdziesz się pięterko niżej, ale pójdziesz na kompromis i dokończysz.. Nazywam rzeczy po imieniu, bez względu na konsekwencje. Mam przyjaciół, którzy mnie za to nie lubią, lecz często przychodzą po to, właśnie, żebym im powiedział parę słów prawdy o nich, bez względu jak bolesnej. Znam się na ludziach przede wszystkim i nigdy się nie mylę, szczególnie dobrze znam niewiasty. Przez moje firmy swego czasu przewinęło się parę tys ludzi. i na tym skończę ten of-topic wywód...
Bez obaw ja się nie zmienię, choć jedyną najbardziej stałą rzeczą na świecie - jest właśnie zmiana.., na pewno nie zmienię swojego nastawienia do ludzi, anie nie zmniejszę zapału do niesienia pomocy. Nie nie jestem "jowialnym jasiem", ale trzeba przejść choć trochę tego co ja, żeby to poważniej zrozumieć.
Dzięki za twe słowa, w których widać troskę i pozytywne o mnie mniemanie.. ja mogę się odwdzięczyć? hmm może napiszę Ci ze 2 słowa o Twojej stronce? Jesteś na pewno koderem, bardziej, niż grafikiem, choć myślę, że wszystkiego w Tobie po trochu..
Napiszę Ci o Twoim forum. Np. 3 logowania, to jak 2 grzyby w barszcz.. to jak mocherowy beret z antenką.
Dałeś na górze stronki ramkę, to już lepiej do było zintegować wtopić w kod index.template.php od tego stylu, którego używasz. Ta ramka, Cię zdradza i wręcz musisz z tym zrobić porządek, o ile zależy Ci na dobrym wizerunku.. Twojego dzieła. Sama stronka gł. wiesz dla mnie brąz ze złotem to kolory śmierci i pogrzebu.., nie mam ani jednej sztuki ubrania w tym kolorze.. ale robi to mimo wszystko dość schludne wrażenie i nie nawet nie bardzo mam się do czego przywalić. Forum do poprawki, tj. w style.css poszerz je, żeby choć trochę współgrało z przepastną stroną gł. Zmień grafiki przy wiadomościach na gł. indexie działów. Kompletnie wyłącz (w PA), to pole logowania na dole. To co masz w ramce na górze, - zintegruj ze stroną, nie jest to trudne! a logowanie, które masz poniżej po prostu wyłącz w kodzie i podłącz po to logowanie na samej górze. Masz tam jeszcze plik w html, taka stronka z zaokrąglonymi rogami, wygląda ciekawie i przystępnie, jednak.. poszerzyłbym środek i to bez obraz zdecydowanie, a "boczne flanki" dałabym w pływające divy i je nasunął na środek, trochę, ważne, żeby środek nie był taką wąską kiszką.. to nie wypada na stronce ..tego rodzaju.. ja rozumiem, że jesteś w trybie tworzenie, więc potraktuj to jako tipsy. Ja nie tylko tworzę strony, ja je również projektuję. I to nie jest hobby, choć pod skórą na pewno trochę.. I najważniejsze.. ja nie łączę pracy z przyjemnością, choć mam przyjemność z pracy. Z hobby jest trochę inaczej. ale mam płaszczyzny mojego życia, które w żaden sposób nie przenikają się, tak same z siebie i bez mojego udziału. Wierzę też niepoprawnie, że uda się skrzyknąć kilku łapskich gości z wyobraźnią i coś fajnego z tego będzie. Tak mam od dawna, ale właśnie na innych płaszczyznach...

Pozdrawiam
roco



Attention! Testing modifications - Steam Profile

IP IP Zapisane
Strony: 1 [2]   TOP^Do góry
   Drukuj   
On-Line: 3 Gości, 0 Użytkowników
 
Skocz do:  

* Share this topic...
In a forum
[BBCode]
Code: [select]  -› [ Topic: SSI i problem z kodowaniem ]
[url=http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=27.0]SSI i problem z kodowaniem[/url]
In a site/blog
[xHTML]
Code: [select]  -› [ Topic: SSI i problem z kodowaniem ]
<a href="http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=27.0" target="_blank">SSI i problem z kodowaniem</a>
Geo Visitors Map