Strony: [1] Do dołu |
|
|
Autor | Topic: Karm? mo?e przyzna? tylko moderator - jak to zrobi?? [Przeczytany 21274 razy] |
| 0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek. | ||
| Podobne Tematy | ||||||
| Temat | Zaczęty przez | Odpowiedzi | Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|
|
To jest Polak mieszkaj?cy tylko za granic?
|
tomeh | 0 | 6743 |
Autor tomeh |
|
|
Abduzeedo.com - tutoriale PhotoShop i nie tylko
|
Draco | 1 | 9413 |
Autor serafin |
|
|
Jak zrobi? link widoczny tylko dla admina - minus karmy
|
tomeh | 6 | 24607 |
Autor tomeh |
|
|
Chat/Shoutbox - przechowuje shouty tylko jedn? dob?
|
Sandra | 5 | 22793 |
Autor roco |
|
|
tylko dla zalogowanych Profile Fields and Icons Mod
|
tomeh | 4 | 17639 |
Autor roco |
|
|
Pasek aktualno?ci na ka?d? stron? forum a nie tylko index
|
tomeh | 1 | 11114 |
Autor roco |