Strony: [1]   Bottom Do dołu
   Drukuj   
ico Autor    
[EN] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [RU]
     Topic: To jest Polak mieszkający tylko za granicą  [Przeczytany 1841 razy]
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Full Member
***
Offline
14.07.2023 20:33:45
Topic Starter
 Poland Mężczyzna
Poland
  WWW
Link:  https://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=248.msg527#msg527  
Litwo ojczyzno moja ty jesteś.... tak to był polak patriota usłyszymy na j.polskim
Włączając tv i słysząc o Kubicy i innych fajnych postaciach znanych na świecie wystarczy że tylko ma on korzonek z polski to w naszych mediach zawsze jest podkreślane słowo polak. Kubica wygrał wyścig - hasła kibicuj Kubicy, polak ma szanse zwyciężyć...  Czy was nie denerwuje takie coś, osoba mieszkająca za granicą na stałe nie jest polakiem. W szczególności gdy nigdy nie przyjeżdża do tej naszej kochanej ojczyzny. Jednakże nasze media zawsze akcentują znanych polaków - mnie to osobiście skrajnie wkurza. Ale czego się dziwić skoro osoba Merker czyli niemiecka baba nie mająca nic wspólnego z PL dostaje doktorat na uczelni na której była tylko raz i nie wykładać. Polacy ma się wrażenie że to naród bez honoru.

Ciekawostka dla zainteresowanych z turystyki (to po części moja branża): Polska to jedyny kraj dzięki któremu zostało wprowadzone na świecie rezerwowanie pokoju przez podanie numerów karty kredytowej debetowej. Nie, nie to nie dobre DEBETOWEJ - polacy nigdy po zarezerwowaniu hotelu nie raczyli zdjąć rezerwacji gdy nie przyjeżdżali i hotele traciły dlatego teraz zawsze przy takiej operacji jest pobierany procent kosztów rezerwacyjnych z kart kredytowych. (niektóre kraje nie muszą rezerwować w ten sposób on-line ale placy muszą w ten sposób na całym świecie).


IP IP Zapisane
Strony: [1]   TOP^Do góry
   Drukuj   
On-Line: 1 Gość, 0 Użytkowników
 
Skocz do:  

* Share this topic...
In a forum
[BBCode]
[url=https://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=248.0]To jest Polak mieszkający tylko za granicą[/url]
In a site/blog
[xHTML]
<a href="https://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=248.0" target="_blank">To jest Polak mieszkający tylko za granicą</a>
Geo Visitors Map