Bottom Strony: [1] 2 3 ... 10
  Autor -› Sandra -› Last Post: JereManU
DATA: 17.07.2017 17:52:14
1 | -› Kategoria ogólna -› Webmaster -› Odp: Płatny hosting
Ja korzystam z hekko, dobry hosting, bez awarii i w miarę szybka pomoc techniczna.

  Autor -› cieplutki -› Last Post: cieplutki
DATA: 30.09.2015 22:11:07
2 | -› SMF Help! - For Users SMF/TP -› Instalacje/Integracje - Problemy -› quiz
Witam,
potrzebuję zrobić multi odpowiedź.
Mam pytanie i 4 odpowiedzi i chcę by quiz miał możliwość wybrania 1 do 4 odpowiedzi.
Jak to zrobić
roco liczę na Twoją pomoc jeśli jeszcze czasem tu zaglądasz.

  Autor -› bartosh -› Last Post: bartosh
Wszystko by było ok, gdybyś jeszcze to forum odwiedzał

  Autor -› bartosh -› Last Post: roco
Cześć Bartek

To nie ma znaczenia kiedy tu zaglądasz, jeśli jest problem to bez obciachu wpadaj, zawsze kiedy będę mógł to pomogę.

Musisz mi wybaczyć jestem w podróży, (Amer. Południowa), dlatego mam wielką trudność z kontaktem. Owszem mam łączność, ale jest niezdrowo, więc łączę się via VPN przez różne komy. Mogę Ci pomóc to nie jest dla mnie problem, problemem jest łączność, po prostu nie mogę ryzykować i nigdzie się nie loguję, jeśli nie mogą skorzystać z VPN'ów moich przyjaciół czy direct z mojego koma, który chodzi non-stop-color..

Rozwiązanie trochę siermiężne, (akurat z tym konkretnym skryptem, już to przerabiałem jakieś ze 2 lata temu..), i na pewno niedoskonałe z powodu niedopracowanego kodu, to po pierwsze, ale gł. chodzi o to, że skrypt korzysta z biblioteki jQuery i to dość starej wersji. Jeśli zatem masz inne "rzeczy" które również korzystają z jQuery, np. skrypt od "SteamProfile" to może być problem, zwalnianie strony, niewyświetlanie itd.. można pogodzić, jeśli korzysta się z tej samej biblioteki i jest ona ładowana tylko lokalnie a nie globalnie... itd

Jak rozumiem to masz pole typu "imput" w którym jest możliwość wpisania kolorku i chciałbyś żeby ludzie mieli więcej możliwości, tj np. mogli skorzystać z całej palety kolorów. - to jest możliwe, ale mogę Ci zaproponować podobne rozwiązania z pominięciem jQuery też będzie wypaśnie, ale gł. chodzi o to, żeby userzy mieli możliwość wybrania za całej palety kolorów, prawda?

Zobacz jak jest tutaj u mnie - jak piszesz posta, ale nie w polu szybkiej odpowiedzi tylko normalnie to masz taką ikonkę - paletę kolorów, (po prawej stronie obok ikonki "cylindra wizard") po kliknięciu na tę ikonkę, czyli "paletę kolorów" wyskoczy okienko z paletą kolorów - colorpickera - sprawdź to. Oczywiście można to zrobić też tak, (z innym skryptem który też mam..), że po kliknięciu na to pole typu imput pojawi się color picker i po wybraniu kolorku ta wartość HEX koloru zostanie już w tym impucie, tylko trzeba będzie zapamiętać i cześć.. o to m/w chodzi?

BTW pisałem też o tym tutaj: ->  http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=672.msg1720#msg1720
i btw muszę tego colorpickera też poprawić..

Teraz napisz mi o co chodzi z tym kolorem własnych "belek", o jakie belki chodzi? napisz więcej szczegółów, obiecuję, że jeśli pomożesz mi to zrozumieć, to znajdę zadowalające Cię rozwiązanie, okay?

Weź poprawkę na to, że mogę nie mieć możliwości zalogowania się itd.. ale napisz, bo to dla mnie zadanko o niskim stopniu trudności, czas na to znajdę na pewno. Wiesz olałem chwilowo inne sprawy i zajmuję się swoimi sprawami, to tylko chwilowe, ale nie bywam gdzie indziej..

Jeśli zrozumiem o co chodzi, jaka wersja smf i gdzie to ma być i jak chciałbyś żeby działało, czy wyglądało, to bez problemu pomogę Ci ok?

Pozdrówka ślę z niezwykle kolorowego Ekwadoru, w którym przebywam niestety tylko chwilowo..
Roc.


.

TOP^ Strony: [1] 2 3 ... 10

Geo Visitors Map