SMF HELP!

SMF Help! - For Users SMF/TP => Instalacje/Integracje - Problemy => Wątek zaczęty przez: Combo 13.02.2010 15:10:18Tytuł: Reklamy ; Stat4U ; Shoutbox
Wiadomość wysłana przez: Combo 13.02.2010 15:10:18
Mam 2 pytania...

1) Jak dodać na forum reklamę np. google adsense na forum i jakj dodać tzw. reklamiarza (w ostatnim poscie tematu wyswietla reklamę)

2) Jak dodać stat4u na forum

3) Jak dodac shoutboxa


Tytuł: Odp: Reklamy ; Stat4U ; Shoutbox
Wiadomość wysłana przez: Combo 13.02.2010 17:44:57
Jeszcze jedno.

Jak wgrać baze danych?

A apropo tych reklam może być tak jak jest tutaj na forum na przykład ;)


edit: Poradziłem sobie z reklamami lecz nie moge dodać reklam : 5-6 funkcji od odłu: czyli na dole strony w górnym prawym rogu i te inne...


Tytuł: Odp: Reklamy ; Stat4U ; Shoutbox
Wiadomość wysłana przez: roco 18.02.2010 02:53:19
Witaj Combo :)

Prawdę powiedziawszy nie do końca zajarzyłem możesz jaśniej? i o co Ci chodziło z tymi reklamami - że może być jak tutaj? Widziałeś gdzieś tu reklamy? hmm moje wszystkie browsery standardowo blokują wszelką reklamę, więc może coś uszło mojej uwadze..

Do reklam jest modyfikacja np. Ad Managment Mod Było o tym w tym topiku: topic=327.0 (http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=327.0)

Niektóre reklamy, szczególnie skrypty od innych warto dodać samemu do kodu strony.

Co do Twojej edycji również nie zrozumiałem.. Musisz wiedzieć, że jest ogromna ilość modyfikacji i styli, trudno, żeby wszystkie znać na pamięć i to ich kod.
Sorka jestem w przelocie między jednym kompem a drugim i chwilowo nie mam swojego srodowiska testowego..., więc nie mogę przeprowadzić prób.

Napisz dokładniej o co kaman, - jaki mod, jaka wersja skryptu forum oraz co chcesz osiągnąć / zrobić i z czym dokładnie masz problem.

Pozdrawiam :)
roco

BTW. rozpisz się trochę A'Propos pierwszego posta gdzie miałeś 2 / czy raczej 3 pytania.
Więcej szczegółów w zadanym pytaniu = bardziej treściwa odpowiedź