SMF HELP!

Tutorials & Links - Fora SMF/TP - Testy => Linki do naszych i polecanych For na skrypcie SMF/TP => Wątek zaczęty przez: Kreator 19.12.2009 09:43:30Tytuł: Freelancer Forum
Wiadomość wysłana przez: Kreator 19.12.2009 09:43:30
Witam. Miło mi zaprosić wszystkich na nowe forum. Forum oparte o SMF 1.1.11 Praktycznie jedyne forum w necie o tej tematyce. Jest to forum, na którym chciałbym zebrać zleceniobiorców i zleceniodawców. Jeżeli ktoś chce zostawić swoje portfolio lub dać zlecenie z zakresu webdesign, grafiki fotografii, programowania itd., to zapraszam na www.freelancerforum.pl (http://www.freelancerforum.pl) Nie ma się co zrażać, że jest mało userów - forum ma kilka dni i duże szanse rozwoju. Rejestrując się możesz również pomóc w jego rozwoju. Zapraszam. :)


Tytuł: Odp: Freelancer Forum
Wiadomość wysłana przez: Amica 19.12.2009 13:02:26
Życzę powodzenia. Mnie się podoba.


Tytuł: Odp: Freelancer Forum
Wiadomość wysłana przez: roco 21.12.2009 04:24:49
Witam :)

Super! mamy kolejne ciekawe Forum na skrypcie SMF.
Zawód wolnego strzelca bywa czasem hmm cholerny.. ale to zawód dla ludzi z determinacją, którzy nie odpuszczają nawet sobie samym.
Dlatego to fajnie, że powstało takie forum.
Życzę powodzenia!  :b)

Btw. jeśli chcesz to wrzucę tu ramkę z Twoim forum jak np. tu (http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=12.0)

ew. mogą być kanały informacyjne direct od Ciebie. To miejsce, na poligonie, odwiedzają roboty chmarami..
Dlatego kanały mogą być nawet lepsze, ponieważ roboty będą podążać za linkami z kanałów. 

To Twój kanał RSS:


Miłego użytkowania SMF Help!  :D

Pozdrawiam :)
roco


Tytuł: Odp: Freelancer Forum
Wiadomość wysłana przez: Kreator 21.12.2009 21:55:51
 :) Dzięki Roco za te miłe słowa i gesty z Twojej strony. Cieszę się, że mi pomagasz w reklamie mojego forum. Ja ze swej strony robię wszystko żeby je rozreklamować. Myślę, że uda mi się jakoś przebić przez tę pajęczynę neta  :).
 Wybrałem silnik SMF gdyż miałem już dokładnie dość forów na - że nie będę tu reklamował ani ganił - bardzo popularnym silniku, który ma przerost formy nad treścią - o jaki chodzi każdy pewnie się domyśla.
SMF sprawia mi jeszcze sporo kłopotów gdyż to dla mnie nowość. Założyłem sobie jednak dodatkowe konto na darmowym hoście i tam robię wszelkie "doświadczenia"
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do siebie  :)