SMF HELP!

SMF Help! - For Users SMF/TP => Mods - Problemy, Integracje, Funkcjonalność => Wątek zaczęty przez: tomeh 14.12.2009 13:41:28Tytuł: 1 topic ten sam - w 2 działach ?
Wiadomość wysłana przez: tomeh 14.12.2009 13:41:28
Cześć, zauważyłem że tematy na forum mają jednakowe linki bez względu w której kategorii i dziale się znajdują. Czy da się zrobić tak aby napisany jeden ten sam temat występował w 2 działach na forum?


Tytuł: Odp: 1 topic ten sam - w 2 działach ?
Wiadomość wysłana przez: Draco 14.12.2009 18:32:20
Bez pomocy jakiegoś moda nie da się. Szczerze mówiąc to nie widziałem, żeby istniał taki mod który by pozwalał na postowanie w różnych działach tego samego wątku.


Tytuł: Odp: 1 topic ten sam - w 2 działach ?
Wiadomość wysłana przez: roco 15.12.2009 00:18:24
hmm rzeczywiście był taki mod, nie do końca pamietam, ale on chyba kopiował dany top w inne miejsce czy jakoś tak.. Ten mod nazywał się "Copy Topic" czy jakoś tak.. Pamięć mam dobrą, ale bez przesady hehe

Tomeh to jest celowe działanie, w znaczeniu konstrukcji SMF.. To co chcesz zrobić, hmm raczej traktowane jest jak przysłowiowy spam.. Raczej ludziska myślą odwrotnie.. Ale to już zależy od obszaru bazy takiego forum.. W pewnym momencie, ludzie zaczynają myśleć o cięciach itp.. nawet sprzątać zaczynają.. ect.

Oczywiście można pokusić się o ręczne dopisanie takiej modyfikacji, jednak już "na oko" widzę, a znam wyśmienicie ten skrypt, że to niezła żmudź.
Jeśli jednak się upierasz to pomyszkuj w modach na smf.org, na pewno coś można znaleźć.. Są tacy, co piszą mody a nawet skóry tylko po to żeby zaistnieć.. hehe
Dlatego panuje wszelaki dostatek w modach i stylach..

Pozdrawiam :)
roco


Tytuł: Odp: 1 topic ten sam - w 2 działach ?
Wiadomość wysłana przez: tomeh 15.12.2009 12:59:18
Znaczy nie pali mi się z tym modem. Ale jest on ciekawy.

Zobaczcie są działy takie jak Wrocław i  Drogi rowerowe  są to 2 rożne działy ale wiedzmy że jeden temat dotyczy Wrocławia i dróg rowerowych w Wrocławiu. Więc pasuje do 2 kategorii jednocześnie. Mod trochę jak z Blogowych skryptów ale o bardzo szeroko pojętych możliwościach dla konkretnych for.

Ale dobrze jest można pisać też 2 te same tematy 2 działach. może kiedyś ktoś zrobi coś takiego. Obecnie SMF mało ma ciekawych modyfikacji w porównaniu do np wodpress i bardziej zawiłe. Choć to 2 różne życzy.

To na razie nie istotny ten temat - po prostu jako informacja zostawmy go.