SMF HELP!

Kategoria ogólna => Webmaster => Wątek zaczęty przez: tomeh 26.05.2009 11:27:08Tytuł: Skrypt galeri internetowej Opis skryptów
Wiadomość wysłana przez: tomeh 26.05.2009 11:27:08
Photo Gallery aktualne z dnia 18 maja 2009

Cały skrypt jest w kilkunastu językach. Polskie tłumaczenie jest bardzo dobre. Skrypt ma mocno zaawansowany panel adamina. Mogą rejestrować cię nowi userzy i dodawać zdjecia. Tworzenie prywatnych i publicznych galerii oraz dzielnie dysku. Skrypt sam kroi fotki jak ustawimy. W całości jest kilkanaście skórek średnio ciekawych z czego 3 są ładne. Możliwości banowania, dodawania zdjęć, ostatnio dodane oraz rotator losowych fotografii na stronie głównej. Obecnie jest tak że przejrzałem 15 darmowych skryptów galerii internetowych. Ten jeden wydaje się najbardziej zaawansowany technicznie i ładny, inne to niedopracowane skrypty. Co więcej wszystko możemy łatwo zmieniać w naszym wyglądzie galerii jest dostępny w opcjach prawie każdy element do zmiany. Sam szablon opiera się na html ładowanych do php - wiec łatwo wprowadzimy zmiany. Szybkość skryptu mogę ocenić jako błyskawiczny bo działa naprawdę szybko. Baza danych jest konieczna. Możliwość oceniania zdjęć, dodawania komentarzy do zdjęć, dodawania do ulubionych, popularne najczęściej oglądane, najczęściej komentowane, najwyżej oceniane to niektóre opcje tego skryptu. Szczerze go polecam. Poniżej fotografia skryptu na jednej z skórek.


(http://img211.imageshack.us/img211/3720/29882057.jpg)
Tytuł: Odp: Skrypt galeri internetowej Opis skryptów
Wiadomość wysłana przez: roco 27.05.2009 02:47:33
Wygląda wporzo, szczególnie, kiedy da się przerobić do własnych potrzeb i trochę zintegrowac z smf.

Galeryjka wygląda, fajnie, ale nie podałeś linka, więc mogę bazowac tylko na Twoich słowach.
Umówmy się, co zresztą tu preferuję, że jak dajemy info o ciekawych miejscach, czy innych rzeczach to dajemy linki, okay? ;)

Oczywiście można wsio znaleźć w necie, ale nie podawanie linka w takich okolicznościach może zniechęcać.

Sam nie miałem jeszcze wystarczająco dużo czasu, na warsztacie mam kilka WP i jednego Drupala no i sporo roboty..
Ale w ostatnim czasie kilku dni, zainstalowałem na localhoście ponad 200 skryptów wszelakich galerii, i większość, niestety jest fuckup..

Napewno znajde fajne galeryjki, ale to potrwa. Wiesz normnalnie to sam takie wykonuje konkretnie pod klienta.. Ale przećwiczę temat, ponieważ napewno mi się to przyda i kiedy coś znajdę, to dam stosowne info, moze nawet z działającymi przykładami.

Pozdrawiam :)
roco