Strony: [1]   Bottom Do dołu
   Drukuj   
ico Autor    
[EN] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [RU]
     Topic: emotikony  [Przeczytany 1996 razy]
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Full Member
***
Offline
14.12.2019 23:26:16
Topic Starter
 Poland Mężczyzna
Poland
  WWW
DATA: [04.12.2008 11:21:35] emotikony
Link:  http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=36.msg186#msg186  
Wiem że to głupie ale za żadne skaryb nue potrafie dodac emotek tak by podstawowe dla mnie byly w okienku postu a wyskakujace w wiecej jak to zrobic najlepiej instrukcje obrazkowa bym prosil



Attention! Testing modifications - Steam Profile

IP IP Zapisane

Władczy, choleryczny, wybuchowy, radykalny we wszystkim, z
rozpustnym wyobrażeniem upodobań które nigdy nie były widziane,
ateistyczny pod względem fanatyzmu, tutaj masz mnie w pigułce
i zabij mnie znowu albo weź mnie takim jaki jestem,
bo Ja się nie zmienię.
Administrator
*****
Imagination is more Important than Knowledge
Offline
08.05.2017 21:24:16
 United States Mężczyzna
United States
  WWW
DATA: [07.12.2008 23:14:57] Odp: emotikony
Link:  http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=36.msg194#msg194 Post #1 
Emotikony to straszna żmudź.. musisz dziergać w sumie po sztuce..

Żeby były w wyskakujacym okienku, to najpierw musi ich trochę być, żeby pojawił się link [więcej] od wyskakującego okienka..

Zkładam, ze masz tych emotek już trochę..

PA >> Emotikony => Konfiguracja ... i tu zaznacz okienko:

Quote: [select]
Włącz niestandardowe emotikony:
(w innym przypadku zostaną użyte domyślne emotikony.)


Masz tam zakładke na górze "Modyfikuj emotikony" jak klikniesz, to zobaczysz wszystkie emotikony z zaadoptowanego zestawu.
Wtedy zaptaszasz okienka, przy tych emotkach, które maja pójść do wyskakującego okienka, i na dole masz selektor, rozwijasz go i wybierasz "zaznaczone przenieś do wyskakujkącego okienka" I teraz przy tych emotach, które były zaznaczone i wybrane - pojawi się info, zamiast: "formularz wysyłania wiadomosci" -> "Wyskakujace okienko" A jeśli chcesz ukryć jakieś, bo np. dodawałeś hurtem i nie wszystkie się nadają, to zaznaczasz, (zaptaszasz okienka), przy tych niechcianych i na dole wybierasz z rozwijanej lisy: "Ukryj zaznaczone"..
I chyba to najszybsza droga..

Mozesz to jeszcze zrobić punktowo wybierając na górze zakładkę: "Ustaw kolejność emotikon"

Wtedy zobaczysz dwa duże nagłówki:

1. - Formularz wysyłania wiadomości
Te emotikony pojawią się nad obszarem wprowadzania tekstu, podczas wysyłania nowej wiadomości zwykłej lub prywatnej.

2. - Wyskakujące okienko
Te emotikony pojawią się w wyskakującym okienku, wywoływanym poprzez kliknięcie na '[więcej]'

I teraz krótka piłka i multum zabawy z przenoszeniem tylko po sztuce.. hehe

Powiedzmy, że chcesz przesunąć jakąś emotę z Formularza, (formlularz wysyłania.. blabla to te emoty które widzisz przy kazdym edytorze tj. w wysyłaniu pm, postów, w szybkiej odpowiedzi jak jest u mnie..)
Więc, załużmy, że przesuwamy emotę z Formularza do Wyskakujacego Okienka..

Klikamy na wybraną emotę, wtedy wszystkie emoty które tam są tj te w formularzu i te ponizej czyli wyskakujące okno, zostaną obwiedzione borderem/obwódką i obok każdej pojawi sie strałeczka. Zaznaczona emota bedzie miała inny kolor obwódki i teraz np chcesz ją mieć w dugim rzędzie, jako trzecią z kolei, wiec obok, z prawej strony tej trzeciej w drugim rzędzie klikasz na strzałeczkę (taką pokazujacą - "w dół") i ta emota, którą wcześniej kliknąłeś w formularzu - pojawi się obok tej w wyskakujacym oknie..

Cxzyli najpierw grupowo zaznaczyliśmy co miało być w wyskakujacym oknie, a później ustawiamy to już niestety po sztuce..
Jak masz dużo emotek, to wiesz nie bardzo się mieszczą w wyskakującym okienku i trzeba je trochę poustawiać inaczej wyglada to kichowato.., trzeba "połamać" rzędy.. a niestety robi się to po sztuce..

Fotek chwilowo nie mogę zamieścić, próbowałem.. ale net mi nie chodzi i jadę na karcie z komórki.. więc ledwie to chodzi..
Przóbowałem ale nie przeszło.. inna sprawa, że dziś się trochę pieprzyło na hostingu i nie wszystko jeszcze dobrze chodzi..

Mam jednak nadzieję, że mój opis będzie wystarczająco obrazowy hehe

Pozdrawiam
roco



Attention! Testing modifications - Steam Profile

IP IP Zapisane
Strony: [1]   TOP^Do góry
   Drukuj   
On-Line: 8 Gości, 0 Użytkowników
 
Skocz do:  

* Share this topic...
In a forum
[BBCode]
Code: [select]  -› [ Topic: emotikony ]
[url=http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=36.0]emotikony[/url]
In a site/blog
[xHTML]
Code: [select]  -› [ Topic: emotikony ]
<a href="http://poligon.ricoroco.com/fora/smf/index.php?topic=36.0" target="_blank">emotikony</a>
Geo Visitors Map