SMF HELP!

Kategoria ogólna => HydePark => Wątek zaczęty przez: DeX-cRee 01.01.2009 22:33:17Tytuł: Własna poczta ?
Wiadomość wysłana przez: DeX-cRee 01.01.2009 22:33:17
Hello ;]

Mam takie pytanko bo w necie patrzylem i za wiele na ten temat nie znalazlem, wie ktos jak zrobic wlasna poczta [majac domene i dedyka] ?

pozdr!.


Tytuł: Odp: Własna poczta ?
Wiadomość wysłana przez: Sandra 02.01.2009 15:50:21
Cześć :)
nie wiem czy o to Ci chodzi, ale skrzynki pocztowe na swoim serwerze zakłada się w panelu administracyjnym i potem konfiguruje u siebie w programie pocztowym albo odbiera pocztę na serwerze korzystając z programu dostarczonego przez providera.


Tytuł: Odp: Własna poczta ?
Wiadomość wysłana przez: roco 23.01.2009 17:20:39
Witam! :)

Potrzebujesz konkretne oprogramowanie, czyli skrypt, a na tym dedyku w panelu zarządzania nie ma predefiniowanego takiego skryptu? Jeśli nie to trzeba się rozejrzeć i to z głową bo nie wszystko można. Napisz co tam masz. Tak naprawdę to powinien być skrypt, który jest serverem pocztowym i ma funkcje klienta i którego można zintegrowac z tym panelem co tam jest. Inaczej to trzeba znaleźć skrypt, który działa jak hmm powiedzmy CMS i powinien być serverem pocztowym ale innym niz ten do integry z panelem. Wiem że są takie skrypty, nawet klon CPanelu znajdziesz łącznie z wbudowaną pocztą. Jeśli chciałeś tylko info to mniej więcej tak wygląda, jak potrzeba Ci konkretów, to potrzeba więcej info od Ciebie.

Pozdrawiam :)
roco